Przeprowadzki prywatne

Sprawdź cennik firmy przeprowadzkowej i skorzystaj z formularza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Niezależnie, czy interesuje Cię magazyn do wynajęcia, taxi bagażowe, czy pomoc przy przeprowadzce razem z pakowaniem – otrzymasz od nas najlepszą ofertę. Zespół Mrówka-Bagażówka czeka na Twoje zlecenie!

Formularz wyceny prywatnej

Krok 1 z 4

Chcesz wykorzystać tanie przeprowadzki? Warszawa to miejsce, w którym możesz spotkać naszych specjalistów. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej wycenie, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub używając formularza na stronie. Nasze indywidualne wyceny są darmowe. Nie martw się więcej o koszty i bezpieczeństwo swojego dobytku podczas lokalnej przeprowadzki w Warszawie, międzymiastowej lub zagranicznej. Poznaj naszą ofertę!

Pakiety i zakres usług przeprowadzkowych

Pakiet ekonomiczny

najtańszy pakiet w naszej ofercie, obejmuje załadunek, transport, a także rozładunek,

Pakiet standardowy

najchętniej wybierane rozwiązanie, obejmuje zabezpieczenie towarów naszymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe,

Pakiet komfortowy

usługa kompleksowa, obejmuje pakowanie, demontaż, zabezpieczenie naszymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek, montaż oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe.

Możemy dostosować się do wszystkich Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasi pracownicy doskonale znają się na realizacji najtrudniejszych zadań. Podczas pakowania wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć delikatne przedmioty i biorą za nie odpowiedzialność. Nie ryzykuj, jeśli nie musisz.

Profesjonalne prywatne – dla zabieganych i wymagających

Nie masz czasu na przeprowadzki? Warszawa, korki i tłum, potrafią zająć ogromną ilość czasu. Jesteś zabieganym przedsiębiorcą? Przeprowadzki biur to nasza specjalność. Zajmiemy się nie tylko załadunkiem, przewozem i rozładunkiem. Pomożemy także wszystko zapakować i zabezpieczyć.

Poradzimy sobie również z asortymentem ponadgabarytowym. Nie musisz więc martwić się o swój antyczny stolik, fortepian, czy sejf.

Oferujemy też przeprowadzki międzynarodowe. Dzięki temu nie musisz wybierać się w długą trasą z mnóstwem bagaży. Ciesz się podróżą, a my dostarczymy wszystko pod wskazany adres. Nasza flota jest gotowa na każdy zagraniczny wyjazd i przechodzi specjalistyczny przegląd techniczny. Mamy więc pewność, że dotrzemy do punktu docelowego, szybciej niż się spodziewasz – bez nieprzyjemnych niespodzianek.

profesjonalne przeprowadzki warszawa 2
profesjonalne przeprowadzki warszawa 1

Przeprowadzki domu i mieszkania – zapoznaj się z naszymi metodami

Dlaczego nasze metody zadowolą każdego? Ponieważ stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wykwalifikowanych fachowców z doświadczeniem. Przeprowadzka mieszkania nie musi być trudna, jeśli zgrany zespół wie, co robić. Flotę dopasowaliśmy do bezpiecznego transportu nawet najcenniejszych antyków, obrazów i ponadgabarytowych mebli oraz urządzeń elektrycznych.

Mrówka bagażówka to profesjonalne przeprowadzki. Tanio, szybko i zawodowo! Zadowolenie klientów stawiany na pierwszym miejscu. Skontaktuj się z nami i postaw na udaną przeprowadzkę!

15 thoughts on “Przeprowadzki Prywatne”

 1. Pingback: Przeprowadzka w stylu zero waste – Jak to zrobić? Praktyczne porady - Mrowka Bagazowka

 2. Pingback: Dlaczego warto magazynować rzeczy? Czym jest Self-Storage? - Mrowka Bagazowka

 3. Pingback: Przeprowadzka - jak zorganizować cały proces i zrealizować go w kilka dni? - LimeLine.pl - Biznes, Porady, Lifestyle

 4. Pingback: Przeprowadzka do nowego domu - co kupić na początek? -

 5. Pingback: Jak bezpiecznie przenosić sprzęt IT? - Mrowka Bagazowka

 6. Pingback: Ile kosztuje transport mebli kurierem na dużą odległość? -

 7. Pingback: Jak bezpiecznie zapakować szkło do przeprowadzki? - Mrowka Bagazowka

 8. Pingback: Ile kosztuje transport pralki? Sprawdź jak przewieść mebly wielkogabarytowe - 3sa-studio.pl - Biznes, Porady, Lifestyle

 9. Pingback: 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze dzielnicy Warszawy do przeprowadzki - Mrowka Bagazowka

 10. Pingback: Jak przygotować kota do przeprowadzki? - iBankowo.pl - Biznes, Porady, Lifestyle

 11. Pingback: Przeprowadzka do nowego domu - co kupić by usprawnić to zadanie? - fhstudio.pl - Biznes, Porady, Lifestyle

 12. Pingback: Transport roślin podczas przeprowadzki. Jak je zabezpieczyć? - Mrowka Bagazowka

 13. Pingback: Jak zapakować szkło do przeprowadzki? O tych zasadach warto pamiętać - Malaja- Biznes, Porady, Lifestyle

 14. Pingback: Przeprowadzka - jak się spakować przed długim transportem? - 24kaszuby.pl - Biznes, Porady, Lifestyle

 15. Pingback: W jakich przypadkach warto rozważyć usługę magazynowania mienia? - Mrowka Bagazowka

Comments are closed.