Magazynowanie

Brakuje Ci miejsca? Przerasta Cię ilość niepotrzebnych rzeczy, znajdujących się w Twoim mieszkaniu? Twoje miejsce pracy tonie od archiwów, z którymi nie wiadomo co zrobić? Planujesz przeprowadzkę mieszkania, biura czy domu, ale nie możesz zgrać terminów? Wychodzimy naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom i oferujemy powierzchnie magazynowe o różnych, dostosowanych do Ciebie wielkościach, w których możesz przechować swoje rzeczy, wszelkiego rodzaju meble i cokolwiek innego, co sobie zażyczysz. Ponadto oferujemy wynajem magazynu z obsługą, która ułatwi Ci wykonanie szeregu skomplikowanych, czasochłonnych i pracochłonnych czynności, od przeładunków po kompletację.

Oferujemy wynajem krótko, jak i długoterminowy od najmniejszych powierzchni. Wszystko w pełni skorelowane z Twoim zapotrzebowaniem. Niech nasz magazyn stanie się drugim domem dla Twoich, bądź firmowych urządzeń i sprzętów, mebli i dokumentów.

Formularz wyceny

szacowany metraż magazynu w metrach kw. (cyfra)

Bezpieczeństwo powierzchni magazynowej

Nasza przechowalnia mebli usytuowany jest na monitorowanej i całodobowo strzeżonej bazie transportowej. Oprócz tego wyposażony jest w systemy alarmowe. Dzięki temu nie ma możliwości, by osoby niepowołane miały dostęp do rzeczy znajdujących się w środku.

Bezpieczeństwo jest kluczem do komfortowego przechowywania mebli oraz wszystkich Twoich urządzeń, jak i dla nas. Dzięki poczuciu bezpieczeństwa nasza współpraca układa się nienagannie ze wszystkimi klientami. Dlatego właśnie warto nam zaufać. Gwarantujemy, naszym klientom, że ich dobytek będzie bezpieczny.

Jak na drugi dom przystało – budynek jest w pełni ogrzewany, w sposób nowoczesny wentylowany oraz, z myślą o wymaganiach różnych materiałów ,odizolowany od wilgoci i czynników zewnętrznych, które mogłyby wpłynąć na rozkład, czy psucie się pozostawionych nam przedmiotów. W związku z tym nie ma mowy o takiej sytuacji, że Twoje rzeczy zawilgotnieją lub po prostu się uszkodzą. Nie ma takiej możliwości, gdy Twoje rzeczy znajdują się w naszych magazynach.

Nie masz czasu na pakowanie czy przewożenie rzeczy? Mając szereg obowiązków na głowie – kolejne zlecenie w pracy, chore dziecko, zebranie w szkole, czy też zepsuł Ci się samochód i musisz jechać do warsztatu? Nie martw się tym, rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Nic prostszego! Zaznacz w naszym internetowym formularzu odpowiednią opcję. Pomożemy Ci skrupulatnie, z pasją i z dbałością o najróżniejsze detale na każdym etapie od dostarczenia we własnym zakresie kartonów, przez pakowanie, zgodne z Twoimi preferencjami i potrzebami, a także zabezpieczenie, aż po transport i późniejsze bezpieczne i komfortowe odwiezienie rzeczy. Dodatkowo otrzymasz zniżkę na transport. Można więc powiedzieć, że upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo cennego czasu, pieniędzy i niepotrzebnych nerwów, a Twoje rzeczy szybko i bezpiecznie znają się w nowym, wymarzonym przez Ciebie miejscu.

Cennik

Cennik magazynu

Do 3m2

120zł/m2 miesięcznie z Vatem 


Napisz do nas

Do 10m2

110zł/m2 miesięcznie z vatem 


Napisz do nas

Do 20m2

100zł/m2 miesięcznie z vatem 


Napisz do nas

powyżej 20m2

cena ustalana indywidualnie


Napisz do nas

Magazynowanie rzeczy Warszawa

Nasz magazyn to przestronna, wielofunkcjonalna i dostosowana do różnego rodzaju potrzeb przestrzeń. Architektura, lokalizacja, lecz także profesjonalizm i doświadczenie naszej załogi umożliwiają wygodny, profesjonalny i bezpieczny rozładunek i załadunek wszelkich mebli, przedmiotów, paczek, czy innych towarów. Jest on przystosowany do obsługi pojazdów nawet do 40 ton. Możesz więc bez obaw oddać w nasze ręce cały Twój dorobek. Ponadto znajdujemy się bardzo blisko centrum w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Także i sam dojazd nie powinien być dla Ciebie jakimkolwiek problemem.

Jeśli interesuje Cię usługa magazynowania w takiej miejscowości jak Warszawa to znajdujesz się w doskonałym miejscu! Tę usługę również masz pod ręką. Wystarczy uzupełnić, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz krótki, intuicyjnie skonstruowany formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów i cen. Czy to wszystko co mamy do zaoferowania? Oczywiście, że nie! Wynajem magazynu to jedynie ułamek naszych możliwości. Zapewniamy profesjonalne przeprowadzki i relokacje dla mnóstwa firm, osób prywatnych, biur oraz lokali na terenie Warszawy, Polski jak i poza jej granice w różnych wariantach. Ponadto oferujemy utylizację mebli i dokumentów czy wynajem kartonów. Skorzystaj z naszych innych formularzy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, by otrzymać najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zespół Mrówka Bagażówka czeka na Twoje zlecenie! Zrealizuje je z pasją do przeprowadzek i profesjonalizmem!


Skontaktuj się z nami

magazynowanie rzeczy warszawa