O NAS

Zajmujemy się kompleksową organizacją przeprowadzek. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które świadczymy zgodnie z najwyższymi standardami. Wykonujemy przeprowadzki mieszkań i domów dla klientów indywidualnych oraz przeprowadzki firm i biur dla klientów instytucjonalnych.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą wartością dlatego każdą przeprowadzkę dokładnie planujemy i przeprowadzamy ze szczególną starannością chcąc sprostać wszystkim wymaganiom. Co najważniejsze jakość oferowanych przez nas usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Nasze usługi oferujemy w Warszawie, tu mieści się siedziba naszej firmy, jak i na terenie całego kraju.

firma przeprowadzkowa 11
firma od przeprowadzek

Bezpieczeństwo

Wszystkie przeprowadzki są odpowiednio ubezpieczone. Bezpieczeństwo Twoich rzeczy gwarantuje nasza polisa ubezpieczeniowa. O ochronę mienia przed uszkodzeniami na każdym etapie zlecenia dbają nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Wszystkim przewożonym przedmiotom zapewniamy należytą ochronę, zabezpieczając je przed uszkodzeniami i powstaniem jakichkolwiek wad. W szczególności dbamy o delikatne przedmioty ze szkła, ceramiki, antyki oraz przedmioty o dużej wartości materialnej i sentymentalnej. Wyjątkową ostrożność zachowujemy podczas wnoszenia mebli, sprzętu i innych przedmiotów do wnętrz, zwłaszcza na klatkach schodowych, w windach, wąskich korytarzach i drzwiach, gdzie narażone są na powstanie zadrapań, zarysowań i pęknięć. Stosujemy nowoczesne techniki i narzędzia zabezpieczające:

Co mówia o nas inni

OPINIE

angelika ka
7 sierpnia 2019
Czytaj więcej
Szybka i sprawna obsluga zlecenia. Uprzejmy i kulturalny kierowca, ktory wykonywal swoja prace z zaangazowaniem i usmiechem. Polecam serdecznie
Maria Politowicz
2 grudnia 2019
Czytaj więcej
Dzisiaj skorzystałam z pomocy Mrówki Bagażówki po raz drugi (i z pewnością nie ostatni). Panowie pomogli w akcji specjalnej – przewiezieniu na cito łóżka rehabilitacyjnego z osprzętem ze starej warszawskiej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy, na Górny Mokotów. […] Panowie mili, kulturalni i kontaktowi. Wielkie dzięki!!!
Bromar Bromar
15 marca 2019
Czytaj więcej
Skorzystałem z usługi transportu przeprowadzki i daję bezapelacyjnie 5 gwiazdek Szczerze polecam duet panów Kamila i Przemka : tempo pracy jak i ostrożność podczas załadunku oraz rozładunku zasługuje na najwyższe oceny!
Iza Morawska
7 września 2020
Czytaj więcej
Przy przeprowadzce pomagali mi Panowie Kowal i Grosik Wszystko przebiegło bez zarzutu, a przy tym w sympatycznej atmosferze. Polecam !
Dariusz Piotrowski
17 maja 2019
Czytaj więcej
Ekipa do zadań specjalnych!!! Kulturalni i bardzo pomocni. Serdecznie polecam.Transport 4 pokojowego mieszkania. 60m3 na odległość 470km wykonany na najwyższym poziomie. Jakość usług do ceny - niesamowita !
Poprzedni
Następny