Transport i przewóz mebli

.Usługi transportowe dedykowane przez naszą firmę zakładają przewóz pojedynczych mebli w Warszawie i całej Polsce. W naszej ofercie znajdziecie możliwość organizacji przeprowadzki międzynarodowej. Cena uzależniona jest od ilości osób w ekipie transportowej. W naszym cenniku możecie sprawdzić trzy pakiety, które przygotowaliśmy tak, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

Jeśli jesteś zainteresowany transportem mebli w Warszawie bądź innym mieście, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozwoli to na ustalenie szczegółów. Dzięki czemu będziemy mogli indywidualnie określić cenę Twoich wymagań związanych z przeprowadzką.

Transport mebli – formularz wyceny

Krok 1 z 4

Dlaczego Warto Zlecić Nam Przewóz Mebli W Warszawie?

Przeprowadzka, a szczególnie transport mebli w Warszawie, może być żmudnym procesem i już od początku przysporzyć wiele zmartwień lub irytacji. Wcale jednak tak nie musi być. Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Chcemy ułatwić Ci zmianę miejsca, tak abyś Ty mógł cieszyć się nadchodzącą przyszłością w nowym kącie. Zlecenie usług firmie transportowej pozwoli zachować Ci energię, spokój i czas w tej czasochłonnej procedurze. Będziesz zatem mógł się skupić na tym co dla Ciebie ważniejsze — rodzinie, firmie, pracy, czy samorozwoju.

Pragniemy podkreślić, że proces przeprowadzki wymaga wcześniejszego planowania. Całe szczęście, nasza firma zajmuje się również wszystkimi kwestiami logistycznymi związanymi z przewozem mebli w Warszawie. Odciążymy Cię od tej powodującej wiele zmartwień czynności. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twojego dobytku. W tym celu korzystamy z profesjonalnych zabezpieczeń, dzięki którym nawet najdelikatniejsze przedmioty nie ulegną zniszczeniu.

Mrówka Bagażówka składa się z doświadczonej ekipy, z której usług zadowolonych jest wiele osób. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, z poszanowaniem Klienta i Jego rzeczy. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym transportem mebli w Warszawie i w całej Polsce, a także międzynarodowo.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę naszej firmy. Gwarantujemy Twoje zadowolenie z powierzonych nam zadań. Zlecenia są wykonywane szybko i efektywnie

transport i przewóz mebli

Przeprowadzka jest bardzo stresującym wydarzeniem, zwłaszcza dla tych osób, które decydują się zrealizować ją samodzielnie. Już przeniesienie niektórych mebli na nowe miejsce będzie stanowić poważny problem, ze względu na dużą wagę lub niestandardowe rozmiary. Na szczęście nasza firma oferuje pomoc w organizacji przeprowadzki, udostępniając również możliwość transportu wszystkich akcesoriów do nowego lokum.

Zajmujemy się kompleksową organizacji przeprowadzki mieszkań oraz budynków biurowych. Wiemy, że proces jest wymagający i czasochłonny, dlatego postanowiliśmy ułatwić naszym klientom wykonanie prac. Udostępniamy kilka form współpracy, uwzględniającej pomoc w trakcie pakowania mebli, planowanie transportu poszczególnych akcesoriów, ich przewóz oraz rozpakowanie na nowym miejscu.

Doświadczona ekipa poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Oferujemy pomoc podczas przenoszenia niestandardowych akcesoriów, które ciężko byłoby przenieść do samochodu dostawczego. Dzięki pokaźnej flocie pojazdów służbowych łatwo przewieziemy dużą ilość akcesoriów na dowolną odległość. Organizujemy zarówno lokalne przeprowadzki, jak i dłuższe transporty mebli, również do budynków zlokalizowanych za granicą.

Każdy, kto korzysta z naszych usług może liczyć na fachową obsługę i profesjonalne wsparcie. Wykwalifikowany personel zadba o bezpieczne przetransportowanie nawet najbardziej delikatnych akcesoriów, zatem nie musisz martwić się ewentualnymi uszkodzeniami. Chętnie podpowiemy również, w jaki sposób organizować całą przeprowadzkę, aby skrócić czas pracy i przyspieszyć cały proces.

 

Przed załadunkiem mebli zawsze dokładnie zabezpieczamy ich powierzchnię, by delikatne elementy nie obiły się w trakcie przewozu. Wypracowaliśmy własny system rozwiązań i technologii, który umożliwi bezpieczny transport akcesoriów na dowolną odległość. Oferujemy przy tym możliwość przewozu mebli wielkogabarytowych. W niektórych przypadkach zajmiemy się również ich demontażem na czas podróży, a następnie ponownie skręcimy je na nowym miejscu.

Usługi przewozowe kierujemy również do przedsiębiorstw, które chcą przenieść swoją siedzibę, lub rozszerzyć działalność w nowym miejscu. Bogata flota samochodów dostawczych umożliwi szybkie przewiezienie mebli biurowych niezbędnych do pracy. W czasie, gdy nasi pracownicy będą organizować przeprowadzkę, firma może funkcjonować bez żadnych przestojów, co z pewnością ułatwi realizację zaplanowanych zleceń.

Współpraca z nami może być bardzo korzystna. Dzięki doświadczeniu wykwalifikowanej kadry znacznie szybciej da się zrealizować nawet bardzo rozbudowaną przeprowadzkę. Proponujemy stosunkowo niskie opłaty za usługi przewozowe, zapewniając komfortowe warunki współpracy. Powierzając naszemu zespołowi transport mebli, oddajesz swoje mienie w najlepsze ręce. My zajmiemy się całym procesem, a Ty w tym samym czasie będziesz mógł realizować inne zaplanowane zadania.

Przed załadunkiem mebli zawsze dokładnie zabezpieczamy ich powierzchnię, by delikatne elementy nie obiły się w trakcie przewozu. Wypracowaliśmy własny system rozwiązań i technologii, który umożliwi bezpieczny transport akcesoriów na dowolną odległość. Oferujemy przy tym możliwość przewozu mebli wielkogabarytowych. W niektórych przypadkach zajmiemy się również ich demontażem na czas podróży, a następnie ponownie skręcimy je na nowym miejscu.