Przeprowadzki Warszawa Cennik

Celem naszej firmy jest zadowolenie klienta, dlatego nasze usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Nieustannie dbamy o rozwój, aby zapewnić naszym klientom to, czego od nas oczekują. Jesteśmy jedną z najszybszych firm przeprowadzkowych w Warszawie, bowiem nasi pracownicy wykonują polecone im zadanie rzetelnie, bez zbędnego marnowania czasu. Długie przerwy i postoje? To nie u nas. Dla nas najważniejsze jest przetransportowanie Państwa dobytku w bezpieczny i możliwie najkrótszy sposób. Sprawdź, co jeszcze nas wyróżnia i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Pakiet Ekonomiczny

Samochód + 2 osoby

220zł/h

najtańsza z możliwości, obejmuje załadunek, transport i rozładunek

Pakiet Standardowy

Samochód + 2 osoby

240zł/h

najchętniej wybierane rozwiązanie, obejmuje zabezpieczenie towarów naszymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe.

dodatkowa osoba 80 zł/h (max 3 osoby na 1 auto)

Pakiet Komfortowy

Samochód + 2 osoby

270zł/h

usługa kompleksowa, obejmuje pakowanie, demontaż, zabezpieczenie naszymi materiałami, załadunek, transport, rozładunek, montaż oraz ubezpieczenie przeprowadzkowe.

dodatkowa osoba 100 zł/h
cena nie uwzględnia kartonów przeprowadzkowych

CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • Na terenie Warszawy i okolic wszystkie usługi wykonujemy przy pomocy min. 2 pracowników.
  • Do pierwszej godziny usługi doliczamy 50 zł na terenie Warszawy oraz 100 zł w okolicach z uwagi na dojazd do klienta.
  • Ceny obowiązują w dni robocze w godzinach 7-22, do drugiego piętra bez windy włącznie. W przypadku przeprowadzek na wyższych piętrach, weekendowych oraz poza podanymi godzinami pracy bardzo prosimy o kontakt poprzez formularze wyceny lub telefonicznie.
  • Wszystkie podane ceny obowiązują przy transporcie i przenoszeniu rzeczy do 80 kg/element.
  • Oferujemy wnoszenie pojedynczych elementów, które nie zmieszczą się do windy. Cena wnoszenia 1 rzeczy to 50 zł za piętro.
  • Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% VAT.
  • Podane ceny mają charakter informacyjny, zastrzegamy sobie prawo do zmian podanych cen.

Zamawiając przeprowadzkę z 14-sto dniowym wyprzedzeniem zyskasz 5% rabatu na całą usługę! Prosimy o informację o chęci wykorzystania rabatu przy zamawianiu usługi.

CENNIK KARTONÓW

Oferujemy możliwość zakupu kartonów idealnych do przeprowadzki. Dysponujemy kartonami przeprowadzkowymi o wymiarach 55x40x30. Są to produkty wysokiej jakości, wykonane z pięciowarstwowej tektury falistej. Kartony posiadają również wygodne uchwyty do noszenia. Dbając o ochronę środowiska, proponujemy kartony, które do złożenia nie wymagają taśmy. Cena kupna kartonu jest równa 9zł/szt. Oferujemy również możliwość dostarczenia kartonów przed przeprowadzką w dowolne miejsce na terenie Warszawy w cenie 60zł.

Oferujemy również możliwość kupna oraz wynajmu  szaf kartonowych. Cena kupna za sztukę to 80zł.   Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie  szafy kartonowej z naszą usługą w pakiecie komfort  30zł/szt.

PRZEPROWADZKI MIĘDZYMIASTOWE I MIĘDZYNARODOWE

Nasze usługi charakteryzują się nie tylko wysoką jakością oraz szybkością, ale również niską ceną. Zamawiając ekipę przeprowadzkową złożoną z dwóch osób, zapłacisz tylko 3,20zł/km (Polska) lub 2,90zł/km (przeprowadzki międzynarodowe), natomiast korzystając z pomocy jednego pracownika, cena za 1km wynosi 3,0zł (Polska) lub 2,70zł/km (przeprowadzki międzynarodowe).  Pragniemy zaznaczyć, iż liczymy kilometry wykonane w obie strony. Ceny te, nie obowiązują w przypadku transportów na terenie Warszawy i okolic.

Podane ceny mogą ulec zmianie w przypadku dodatkowych opłat takich jak opłaty autostradowe, wyższe ceny paliwa w innych krajach, przeprawy promowe itp.

Na mapie przedstawiony jest zasięg naszych usług. Kraje oznaczone na zielono są rejonami bezproblemowymi, natomiast przeprowadzka do krajów oznaczonych na żółto wiąże się z procedurami celnymi, co generuje dodatkowe opłaty.

ZASIĘG NASZYCH USŁUG

PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE

Nasza firma stosuje profesjonalne zabezpieczenia, aby mieć pewność, że Państwa dobytek nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu oraz utrzyma się w określonej pozycji. Najpopularniejszymi materiałami do zabezpieczania są folie stretch, folie bąbelkowe, gąbki, koce przemysłowe oraz pasy bezpieczeństwa. Dzięki nim mogą być Państwo pewni, że nawet najmniejsze i najbardziej delikatne elementy pozostaną w nienaruszonym stanie.
przeprowadzki warszawa cennik 3
Cennik

Cennik magazynu

Do 3m2

120zł/m2 miesięcznie z vatem

Do 10m2

110zł/m2 miesięcznie z vatem

Do 20m2

100zł/m2 miesięcznie z vatem

powyżej 20m2

cena ustalana indywidualnie

MAGAZYNY

Klientom korzystającym z naszych usług, oferujemy również możliwość magazynowania kartonów i innych elementów podlegających transportowi. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni już od 1m2. Wykorzystując nasze doświadczenie w przeprowadzkach, układamy kartony i inne rzeczy na możliwie najmniejszej powierzchni, między innymi poprzez piętrowanie. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć potrzebną powierzchnię. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na to, by nie uszkodzić powierzonych nam rzeczy.  Korzystając z naszych usług, płacą Państwo jedynie za realnie wykorzystaną powierzchnię!

Wszystko robimy, mając na uwadze dobro Twoich mebli i innych rzeczy, by nie uległy uszkodzeniu. Dodatkowo nasz magazyn jest wentylowany, ogrzewany, nie ma w nim wilgoci. Pilnujemy, by wszystkie warunki były odpowiednie dla Twojego mienia. Dzięki dużej powierzchni oraz możliwości rozładunkowych aut do 40 ton oferujemy również magazynowanie z obsługą towaru – przygotowywanie zamówień, kompletacja czy zbieranie towarów do wysyłki. Podane ceny obowiązują przy magazynowaniu do 3 miesięcy, powyżej tego okresu ceny są niższe i ustalane indywidualnie.  

Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Jak wyliczyć cenę?

01

Przeprowadzka prywatna w pakiecie standardowym z Woli na Żoliborz. Rzeczy zabieramy z 5 piętra z windą i zawozimy na 2 piętro bez windy. Na obu adresach jest możliwy podjazd pod klatkę. Rzeczy transportowane to: łóżko małżeńskie (rozkręcone i skręcone na miejscu przez naszych pracowników), kanapa, fotel, stół, 6 krzeseł, telewizor oraz 30 kartonów z rzeczami osobistymi. Czas takiej przeprowadzki przy 2 pracownikach to 2 godziny 30 minut. Kwota do zapłaty: 550 zł.

02

Przeprowadzka prywatna w pakiecie ekonomicznym z Ursynowa na Wilanów. Rzeczy zabieramy z 3 piętra z windą i zawozimy na 1 piętro bez windy. Na obu adresach jest możliwy podjazd pod klatkę. Rzeczy transportowane to: 2 szafy o wymiarach pozwalających zabrać je w całości, 3 komody, stół, 6 krzeseł i 20 kartonów z rzeczami osobistymi. Czas realizacji takiej usługi to 1 godzina i 45 minut. Kwota do zapłaty: 400 zł.

03

Przeprowadzka prywatna w pakiecie standardowym z Ochoty na Pragę Południe. Rzeczy zabieramy z 4 piętra bez windy i zawozimy na 2 piętro bez windy. Na adresie załadunku auto można postawić 60m od klatki, za rozładunku można podjechać pod drzwi. Rzeczy transportowane to: 2 łóżka dziecięce, 4 komody, 2 biurka, 2 szafy, narożnik w 2 częściach, tv, kino domowe oraz 60 kartonów z rzeczami osobistymi. Czas takiej przeprowadzki przy 2 pracownikach to 5,5 godziny. Kwota do zapłaty: 1590 zł.

Opisane powyżej przypadki to to przykłady o określonych założeniach (np. wszystkie meble są opróżnione). Każda przeprowadzka jest inna i Państwa przeprowadzka przy porównywalnych warunkach może okazać się droższa, ale również i tańsza od przykładu. 

Zależy nam na tym, by zadowolić każdego klienta. Przeprowadzki Warszawa to nie bułka z masłem, a przecież nikt z nas nie lubi przepłacać. Dlatego wszyscy przed zatrudnieniem fachowców szukamy najlepszej oferty zapewniającej dobry stosunek jakości do ceny przeprowadzek. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów potrafimy odpowiednio dostosować koszt do Twoich indywidualnych oczekiwań, które zawsze bierzemy do serca. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów, o czym świadczy ilość pozytywnych opinii. Ty też możesz się przekonać, nasza oferta, dostosowana do Ciebie  jest na wyciągnięcie ręki.

Co należy zrobić?  Zależy od Ciebie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Staramy się profesjonalnie i rzeczowo odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Możemy również wycenić realizację podczas oględzin. Wszystko dopasowane do Twoich preferencji! Zachęcamy także do skorzystania z naszego formularza wyceny, gdzie otrzymujesz możliwość podania wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki temu poznamy szczegóły Twojej przeprowadzki Warszawa cennik i będziemy w stanie błyskawicznie przedstawić ofertę dostosowaną  właśnie do Ciebie. Wszak nasz klient, nasz Pan!

Formularz możesz wypełnić tutaj

Każda przeprowadzka jest inna. Różnice w kosztach za wykonywanie usługi mogą zależeć od wybranego pakietu, odległości, ilości niezbędnych specjalistów i ponadgabarytowych przedmiotów lub mebli. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze. W pakiecie ekonomicznym, w którym musimy jedynie przetransportować kilka kartonów w czasie przeprowadzki, cena nie jest wysoka, dostosowana do każdej kieszeni. W przypadku pakietu komfort to od ciebie zależy, w jaki sposób odbędzie się pakowanie, transport, załadunek i rozładunek. Właśnie z powodu wielu możliwości jego cena jest wyższa. Posiadasz antyczne meble, fortepian, obrazy lub sejf? A może kruche, porcelanowe filiżanki, ogromne, ozdobne lustro, czy też szafę po babci? Jesteśmy przygotowani na tego typu przeprowadzki Warszawa. Cennik i formularz jest na tyle elastyczny, że w kilku krokach, nawet we własnym domu poinformujesz nas o wszystkich istotnych szczegółach. Znając je, możemy dostosować nasze możliwości do Twoich potrzeb. Dzięki naszej dużej elastyczności cała przeprowadzka nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Bez jakichkolwiek komplikacji dostosujemy ofertę do Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno przeprowadzki biur i firm, z całym szeregiem niezbędnego sprzętu  – meblami i urządzeniami jak i indywidualne ze wszystkimi urządzeniami dla osób prywatnych. Wszystko przetransportujemy możliwie szybko, w komfortowych warunkach i nienagannym stanie. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów rozmiarowo i jakościowo dostosowanych do wszelkich typów warunków, meteorologicznych, czy drogowych; a także doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie pomóc przy każdej przeprowadzce – niezależnie od tego, jak duża, czy jak daleko jest Twoja firma lub dom. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza, maila lub telefonu kontaktowego. Twoja wygoda jest najważniejsza w komunikacji. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wiadomości.

Już sama wyprowadzka do innego miasta może być stresująca. Nie tylko z konieczności przeniesienia się w inne miejsce, lecz również z konieczności zmierzenia się z przykrymi kwestiami organizacyjno – logistycznymi. Przeprowadzki zagraniczne są dużo bardziej złożone. Stres i komplikacje mogą sprawić, że łatwo zapomnisz o  wszystkich istotnych kwestiach. Na szczęście nasz zespół zajmie się za Ciebie wszystkimi sprawami logistycznymi, administracyjnymi i zabezpieczeniem mienia. Ty możesz oddać się przyjemnej i spokojnej podróży do nowego miejsca. 

Mrówka Bagażówka to doświadczona firma przeprowadzkowa. Cennik przygotowaliśmy tak, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta. Z nami przeprowadzka nie będzie przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością.